Collision vs Emel

Obs.Cur records / Dosis Decibel

Tak tohle bude mazec! Exkluzivní versus set hlavního představitele a majitele labelu Obs.cur a zakladatele Dosis Decibel crew na největším X-Massacre vsech dob.

Troufáme si tvrdit, že tohle v ČR jen tak nezažijete, tak si to nenechte ujít. 🙂


Collision je holandský DJ a producent, majitel veleúspěšného labelu a booking agentury Obs.Cur. Jeho tracky a sety kombinují acidcore, tekno, a mental hardcore. Jsou temné a zasněné a vždy procítěné hlubokými emocemi.

Má za sebou více jak 80 vydaných tracků a to jak na jeho značce Obs.Cur, tak na dalších labelech jako Neurotrope, Acid Night, Tekno Sucks, L’Hallucidite nebo Ketoksid.

Collision nyní hraje po celém Evropě, a to jak na známých festivalech a klubech v Londýně, Paříži, Berlíně či Barceloně, ale také na odlehlých a temných koutech naší planety


Emel je známý holandský producent a DJ, který začal s DJingem již v polovině devadesátých let, kdy se stal členem 4 Acid eyes only crew. Později zakládá Dosis Decibel label a soundsystem, kde působí dodnes.

Jeho hudba je pestrou směsí acidcore, breaks a hardcore techna. Jeho tracky vyšly na známých labelech Neurotrope, Azt3k, Karikatuur, Tekno Sucks, Obs.cur, Tenebreuse Musique nebo Koncept Kore a samozřejmě také na jeho domácím labelu Dosis Decibel.

Zveřejnil(a) eMeL_Dosisdb dne Středa 7. srpna 2019

Playlist

Related artists