Hungry Beats vs JKLL

Peacock Records / Hardcore France

Tak tohle bude masakr! Nenechte si ujít exkluzivní versus set českého dua Hungry Beats a francouzského producenta JKLL, který přijede do ČR vůbec poprvé!


Filip a Kryštof aka Hungry Beats je neoddiskutovatelně nejúspěšnější český hardcore projekt. Jejich svůj unikátní styl, tvrdý frenchcore a hardcore s industriálním nádechem, si získal fanoušky po celé Evropě.

Za jejich kariéru vydali nespočet singlů a 4 alba jak na svém labelu Prague Nightmare, tak také na renomovaných značkách jako Peacock Records, Audiogenic, Brutale aj.

Pyšní se také spoustou společných tracků s předními umělci světové frenchcore scény. Colab si například střihli s Dr. Peacockem, Radiumem, Maissouille, The Mastery atd.

Hungry Beats mají za sebou hraní na největších hardcore festivalech, namátkou můžeme zmínit Defqon, Dominator, Masters of hardcore, Ground Zero aj.


JKLL začal s muzikou v roce 2008, kdy si pořídil Korgy a začal skládat hardtek. O dva roky později vyměnil hardware za software a začalo ho bavit skládat také jiné styly – převážně techno a minimal. V roce 2012 se vrací ke svým kořenům a začal produkovat frenchcore. Jeho inspirací byly přední umělci tohoto stylu jako Radium, The Speed Freak nebo The Sickest squad.

V roce 2014 společně s producentem jménem Creeds založil projekt Unit, které se vyznačuje rychlým a nadupaným frenchcorem. Jejich první singl vyšle na labelu Cycore, jehož majitelem je The Speed Freak.

Další singly pak vyšly na světoznámých labelech Peacock Records nebo Frenchcore S’il Vous Plaît!

Mezi léty 2017 a 2018 jejich projekt zaznamenal raketový růst, vydali první album „Firt Wave“ , remixovali track pro Maissouille a také vydali společné tracky s Radiumem, Maissouille, Dr Peacockem, The Mastery, Floxytekem.

Tento rok se JKLL koncentruje na svojí sólovou dráhu, mezi lednem a dubnem vydal 22 tracků, vydal se na světové turné, kdy navštívil Japonsko, Brazílii nebo světově známý festival Ground Zero.


Rozhodně si tedy nenechte ujít jejich jedinečný versus set, který nikde jinde než na X-Massacre neuslyšíte!

Playlist

Related artists