Suburbass vs Hesed

Obs.Cur Records

Suburbass a Hesed – dva tekno pionýři, kteří jsou na scéně aktivní již od 90 let, se letos představí ve speciálním versus livesetu! Tohle bude rozhodně stát za to!


Joel aka Suburbass je jednou z největších legend tekno scény. S elektronickou hudbou začal experimentovat již v roce 1985, kdy si pořídil první sekvencer a syntetizátor. V té době frčel electroclash, EBM a technopop.

Kolem roku 1989 proniká do tajů rave music a začíná navštěvovat free parties. Později kupuje další mašinky a začíná hrát livesety a vydávat muziku na známých labelech jako Tekita, LDAC, WAR, Balistik, Astrofonik, Demontage atd. Dnes má za sebou více jak 50 releasů (většina na vinylových deskách) a další budou brzy přibývat. Nedávno také vydal EP na respektovaném labelu Obs.Cur a připojil se tak i k jejich bookingu.


Claudio aka Hesed začíná hrát na kytaru již ve svých 6 letech a po spousty let hrává v kapelách (punk, metal, rock) . Koncem 90 let objevuje elektronickou hudbu, které se věnuje dodnes. K jeho oblíbeným žánrům patří Acid Tekno, Breaks, HipHop, Ambient, Electro a IDM.

Hesed je stále věrný analogu, při svých vystoupeních nikdy nepoužívá počítač ale jen mašinky, které si také sám vyrábí.

Nenechte si tedy ujít jedinečný liveset battle těchto dvou ikon na obrovské stěně X-massacre 2019!

Station Of Destiny - Hesed vs Suburbass live_video #3

Station Of Destiny - Hesed vs Suburbass live_video #3

Zveřejnil(a) SUBURBASS dne Pondělí 29. července 2019

Playlist

Related artists