HISTORIE

X-MASSACRE party vznikla již v roce 2003 a pořádal jí LUXOR sound system v pražském  klubu Hvězda. Poté se v roce 2004 přesunula do pražské haly HARFA, kde LUXOR společně s dalšími soundsystémy  METRO, CABARET, LETTEK, T2B a BASSYS  uspořádali první ročník této dnes již legendární party. Myšlenkou této akce bylo tenkrát přivézt na českou scény hosty, kteří zde běžně nehráli, což se každým rokem povedlo. V roce 2004  jste mohli slyšet třeba Nouta z Heretiku, 6.3 z DSP records, Goteka, Suburbasse a další.

O rok později se celá party přesunula do legendární haly Kolbenova. V roce 2005 jste si na obrovském sound systemu na hard stage mohli vychutnat livesety od hostů jako BEN9MM, ROMS, MONOKINETIK  a dalších. Na tekno stage se v ČR tenkrát poprvé představili členové legendární NARKOTEK CREW apod.

V roce 2006 se X-Massacre naposledy  vrací do haly Harfa, kde se představila světově známá jména jako RADIUM nebo THE SPEED FREAK. Line up této party se každým rokem zvětšuje, stejně tak, jako samotná akce.  Následující ročník se tak přesouvá do velice netradičního prostoru a to do budovy chuchelského závodiště, který akci velice oživil. Line up se opět rozrůstá, na tribe stage můžete vidět jména jako MAISSOUILLE, WESER NARKOTEK, LABO14, EKEAZE a další. Na hard stage, tenkráte v posledním patře budovy závodiště, to byly namátkou AL CORE, EMPATYSM nebo NOUT HERETIK.

V roce 2008 se X-MASSACRE opět vrací do Kolbenky  aby zde vůbec poprvé v ČR přivítala velkou osobnost světové hardcore scény  – DJ PRODUCERA. Na line upu se také objevili jména jako THE MASTERY, OSMIK, JANO ISOTOPE a C-CIL FACOM, GUIGOO NARKOTEK a další. Party zůstává v hale Kolbenova ještě další 4 roky a stává se tradiční předvánoční akcí pro tisícovky návštěvníků.
Line up každým rokem roste, taktéž další aspekty akce jako dekorace, sound systémy apod. Mezi hosty se objevují jména jako MADHOUSE BROTHERS, DJ TIEUM, IGNEON SYSTEM, X-TECH OKUPE, NEUROKONTROL nebo MICROPOINT, kteří zde vůbec poprvé předvedli svůj live concert.

Nová kapitola X-MASSACRE PARTY se začíná psát v roce 2013, kdy narůstá do obrovských rozměrů a stěhuje se do holešovického areálu, kde má své místo dodnes. Výhodou oproti všem předchozím místům konání je značná, největším přínosem je rozdělení všech 3 stages do tří jednotlivých hal, aby si návštěvníci mohli vychutnat jejich oblíbené producenty bez rušení okolních stages. V roce 2013 probíhají oslavy desátého ročníku a také podle toho vypadá line up, který se oproti předchozím ročníkům až ztrojnásobil. Na hard stage, která byla vůbec poprvé ozvučena proslulým sound systemem FUNKTION-ONE, se představili velikáni jako DR.PEACOCK, THE SICKEST SQUAD nebo UNEXIST. Tribe stage, poprvé v historii ve své samostatné hale, hostila jména jako R-ZAC aka CRYSTAL DISTORTION & 69DB, 25EME DIMENSION, BILLX, DAVID GREEN nebo VANDAL KAOTIK. Oslava opravdu stála za to, tento ročník je dodnes pevně vryt do paměti většiny návštěvníků.

Narůstající tendence X-MASSACRE ale nekončí, o rok později, v roce 2014, se party opět vylepšuje, a to jak po vizuální stránce (na hard stage přibyly velké LED panely, které celou akci opravdu obohatili), tak po stránce line upu, který již dosahuje počtu 30-ti hostů z celého světa.  11 ročník se tedy pyšní nejsilnějším line upem ve své historii, který zahrnuje jména jako MICROPOINT LIVE IN CONCERT, MANU LE MALIN, LE BASK, THE BRAINDRILLERZ, PSIKO apod. Na tribe stage se ukázali producenti jako 2WASP aka NOISEBUILDER vs BEUNS, TEKNAMBUL, který jako poprvé zahrál v ČR, dále DARKTEK, ALIFER, MINDTRAX a další.