Informace

MAPA AREÁLU

Pro zvětšení klikněte na mapu

ČASOVÝ ROZPIS

Timetable bude brzy zveřejněn ve festivalové aplikaci a týden před akcí také zde na webu.

VSTUPENKY

Předprodej vstupenek bude ukončen ve čtvrtek o půlnoci.
Vstupenky na místě budou v prodeji od pátku 20.12. 18:30 na kase u hlavního vstupu. Cenu upřesníme brzy.

Důrazně upozorňujeme, abyste kupovali vstupenky pouze od oficiálních prodejců (Ticketstream, Festicket a na kase na místě). Předejdete tak případným problémům u vstupu.

NAVIGACE

Letošní ročník X-MASSACRE proběhne v obrovských prostorech PVA EXPO Praha. Výstaviště v Letňanech leží přímo na konečné stanici metra C „Letňany“.
Pokud přijedete autobusem na hlavní autobusové nádraží na Florenci, či vlakem na hlavní nádraží, stačí se pouze svézt metrem do konečné stanice „Letňany“.
Pokud přijedete autem, budete mít možnost zaparkovat přímo na parkovišti u festivalu a to ZDARMA!

GPS: 50°7’41.662″N, 14°30’51.679″E

PARKOVÁNÍ

Jak již bylo zmíněno, u areálu PVA EXPO se nachází obrovské parkoviště, které můžete využít ZDARMA.

FESTIVAL TAXI

Na akci i domů se pohodlně dostanete oficiální festivalovou taxislužbou a to za rozumné ceny. Taxi bude k dispozici hned u hlavního vchodu a nebo na čísle +420 601522 090

START AKCE, AKREDITACE

Vstupenky na místě budou v prodeji již od 18:30 (cena bude brzy zveřejněna), otevření areálu je naplánováno na 19:00, program X-Massacre 2019 začíná v 19:00 a končí v 09:00, zahraniční headlineři vystupují již od 22:00. Doporučujeme tedy přijít brzy, ušetříte a také se vyhnete frontě, která se většinou tvoří po 22:00.


Návštěvníci, kteří si zakoupili vstupenku předem v síti Ticketstream nebo Festicket (v kamenné pobočce nebo na internetu jako E-ticket), se dostaví rovnou ke koridorům u vstupu do areálu a nemusí čekat u kasy. Akreditovaní návštěvníci (zapsaní na guestlist) se po dostavení na akreditace vydají ke koridorům. 
Vyvarujte se kupování vstupenek mimo oficiální prodejní místa – všechny vstupenky procházejí při vstupu do areálu čtečkou a jejich opětovné použití není možné!

Pro urychlení odbavení se nebudou návštěvníkům na ruku připevňovat handstrip náramky (kromě držitelů X-Tra vstupenek, ty pásky dostanou). 
Po opuštění areálu pozbývá vstupenka platnosti!
Areál akce má jednu polovinu venku a druhou vevnitř, takže se můžete v klidu vydýchat, dát si nějaké dobré jídlo u stánku s občerstvením apod.

X-TRA AREA:

Pokud jste si zakoupili X-Tra vstupenku, můžete využít vyhrazeného vstupu, který se bude nacházet vpravo (z pohledu od parkoviště, viz mapa níže). S X-Tra vstupenkou budete mít také přístup na X-Tra terasu, kde budete mít k dispozici bar, šatnu a keramické toalety. Na místě bude také dostatek míst k sezení.

MEET & GREET:

Na vaše četná přání budete mít možnost setkat se s některými umělci, pokecat s nimi nebo dát fotku. Fotostěna bude umístěna v chill hale u průchodu do dnb haly, časy brzy zveřejníme. Prosíme mějte respekt k umělcům a ostatním návštěvníkům, žádné strkanice 🙂 Díky za pochopení!

ČASY MEET & GREET:

BANKOMAT:

Ve vstupní hale (CHILL HALL) je hned napravo za dveřmi umístěn bankomat české Spořitelny, můžete si tedy v případě potřeby vybrat hotovost. 🙂

ZÁKAZY A UPOZORNĚNÍ

Do areálu je zakázáno vnášet jakékoli pití, jídlo, zbraně (včetně jakékoli pyrotechniky či sprejů) a omamné látky. Každý návštěvník je povinen podrobit se bezpečnostní prohlídce, za jejíž respektování předem děkujeme.

Prosíme, aby návštěvníci při případné frontě předešli tlačení se, neboť tím se váš vstup na akci neurychlí. Focení a natáčení na běžné fotoaparáty a mobily je povoleno; záznam profesionální technikou je možný pouze po předchozí schválené akreditaci.

MERCHANDISE X-MASSACRE

Oficiální X-Massacre merchandise shop bude umístěn v chill hale kousek u vstupu, viz mapa níže.

DALŠÍ INFO (SKŘÍŇKY, ŠATNA, BARY)

K dispozici bude dostatečné množství barů (bary jsou v každém hale a na X-Tra terase). Stánek s jídlem nalezete venku mezi halami (viz mapa).

V příchozí hale a na X-Tra terase budou k dispozici keramické záchody s tekoucí vodou. Před pavilony pak bude i WC area s mobilními toaletami.
Hned za hlavním vchodem naleznete ÚSCHOVNU – uzamykatelné skříňky, ke kterým budete mít neomezený přístup po celou dobu konání akce a to bez front. Cena za jednu skříňku bude 180 Kč (možnost podělit se o cenu pronájmu s přáteli). Více info najdete ZDE.
Šatna bude umístěna v hard stage hale, kde bude možné uschovat 1ks oblečení za 40 Kč, batoh či jiná zavazadla za 50kč.
Všechny haly jsou plně vytápěné. Na místě bude přítomna záchranná služba (hned u vstupu na pravé straně), hasiči a ochranka zajišťující bezpečí nás všech, brzy zveřejníme kontaktní číslo, které bude také vyvěšeno na akci.