INFO

ČASOVÝ ROZPIS

Timetable též najdete vylepený na akci ve všech halách
Xmass2018_timetable_screen_16-9_v01

VSTUPENKY

Předprodej vstupenek bude ukončen TENTO ČTVRTEK v 18:00.

Vstupenky na X-Massacre Party můžete zakoupit online , dále na všech prodejních místech sítě Ticketstream.
Důrazně upozorňujeme, abyste kupovali vstupenky POUZE od oficiálních prodejců (Ticketstream, Festicket a na kase na místě). Předejdete tak případným problémům u vstupu.

Vstupenky na místě budou v prodeji od pátku 21.12. 18:30 a to za 800 Kč do 22:00 a za 850 od 22:00 po celou noc.

NAVIGACE

Jak již jistě víte, letošní ročník X-MASSACRE proběhne v novém obrovském prostoru PVA EXPO Praha. Výstaviště v Letňanech leží přímo na konečné stanici metra C „Letňany“. Pokud přijedete autobusem na hlavní autobusové nádraží na Florenci, či vlakem na hlavní nádraží, stačí se pouze svézt metrem do konečné stanice „Letňany“. Pokud přijedete autem, budete mít možnost zaparkovat přímo na parkovišti u festivalu a to ZDARMA!

GPS: 50°7’41.662″N, 14°30’51.679″E

PARKOVÁNÍ

Jak již bylo zmíněno, u areálu PVA EXPO se nachází obrovské parkoviště, které můžete využít ZDARMA.

START AKCE, AKREDITACE

Vstupenky na místě budou v prodeji již od 18:30 (cena 800 Kč do 22:00, 850 Kč poté), otevření areálu je naplánováno na 19:00, program X-Massacre Party začíná v 19:00 a končí v 09:00, zahraniční DJs vystupují již od 22:00. Doporučujeme přijít brzy, ušetříte a také se vyhnete frontě, která se většinou tvoří po 22:00. Návštěvníci, kteří si zakoupili vstupenku předem v síti Ticketstream nebo Festicket (v kamenné pobočce nebo na internetu jako E-ticket), se dostaví rovnou ke koridorům u vstupu do areálu a nemusí čekat u kasy. Akreditovaní návštěvníci (zapsaní na guestlist) se po dostavení na akreditace vydají ke koridorům. Vyvarujte se kupování vstupenek mimo oficiální prodejní místa – všechny vstupenky procházejí při vstupu do areálu čtečkou a jejich opětovné použití není možné!

Pro urychlení odbavení se nebudou návštěvníkům na ruku připevňovat handstrip náramky. Po opuštění areálu pozbývá vstupenka platnosti!
Areál akce má jednu polovinu venku a druhou vevnitř, takže se můžete v klidu vydýchat, dát si nějaké dobré jídlo u stánku s občerstvením apod.

X-TRA AREA:

Pokud jste si zakoupili X-TRA TICKET, můžete využít vyhrazeného vstupu, který se bude nacházet vpravo (z pohledu od parkoviště, viz mapa níže). S X-Tra vstupenkou budete mít také přístup na X-Tra terasu, kde budete mít k dispozici bar, šatnu a keramické toalety. Na místě bude také dostatek míst k sezení.

MEET & GREET:

Na vaše četná přání budete mít letos poprvé možnost setkat se s některými umělci, pokecat s nimi nebo dát fotku. Fotostěna bude umístěna v CHILL HALE, časy naleznete níže. Prosíme mějte respekt k umělcům a ostatním návštěvníkům, žádné strkanice 🙂 Díky za pochopení

00:30 – PHACE +  ZARDONIC + MERIKAN
01:30 – NARKOTEK + MAT WEASEL + REMZCORE
02:00 – THE SATAN +  THE BRAINDRILLERZ
02:30 – DR. PEACOCK + SPRINKY

BANKOMAT:

Ve vstupní hale (CHILL HALL) je hned napravo za dveřmi umístěn bankomat české Spořitelny, můžete si tedy v případě potřeby vybrat hotovost. 🙂

ZÁKAZY A UPOZORNĚNÍ

Do areálu je zakázáno vnášet jakékoli pití, jídlo, zbraně (včetně jakékoli pyrotechniky či sprejů) a omamné látky. Každý návštěvník je povinen podrobit se bezpečnostní prohlídce, za jejíž respektování předem děkujeme. Prosíme, aby návštěvníci při případné frontě předešli tlačení se, neboť tím se váš vstup na akci neurychlí. Focení a natáčení na běžné fotoaparáty a mobily je povoleno; záznam profesionální technikou je možný pouze po předchozí schválené akreditaci.

OFICIÁLNÍ MERCHANDISE X-MASSACRE

Oficiální merchandise X-MASSACRE můžete zakoupit u každého stánku s oblečením přímo na akci (stánky budou umístěny v tekno, hardcore a dnb hale)

DALŠÍ INFO (SKŘÍŇKY, ŠATNA, BARY)

K dispozici bude dostatečné množství barů (bary jsou v každém pavilonu a na X-Ttra terase). Stánky s jídlem nalezete venku mezi pavilony u pavilonů B a E. V pavilonu B a E budou k dispozici záchody s tekoucí vodou. Před pavilony pak bude i WC area s TOI TOI. Hned za hlavním vchodem naleznete ÚSCHOVNU – uzamykatelné skříňky, ke kterým budete mít neomezený přístup po celou dobu konání akce a to bez front. Cena za jednu skříňku bude 180 Kč (možnost podělit se o cenu pronájmu s přáteli). Více info najdete ZDE. Šatna bude k dispozici uvnitř pavilonu B, kde bude možné uschovat 1ks oblečení za 30 Kč, batoh či jiná zavazadla za 40kč. Pavilony jsou plně vytápěné. Na místě bude přítomna záchranná služba (ve dveřích u vchodu do pavilonu B), hasiči a ochranka zajišťující bezpečí nás všech, zde je kontaktní číslo 737 717 112, které bude vyvěšeno také ve všech halách.

Have fun!Map_Xmass18_web