Harry Potar

Harry Potar

Harry Potar, silně ovlivněný punkem, metalem, hip hopem, jungle/dnb a samozřejmě technem, začal dělat „hloupou a veselou hudbu“ s Protrackerem na Amize 600 a klávesami Yamaha. Když objevil rave party, začal produkovat sytl hardtek, hardcore, breakbeat a drum and bass, a hrál živě na free parties v JZ Francii a severním Španělsku.

První releasy vydal v roce 2003 u Le Diable Au Corps (Wanted Area, Bionik, Disjoncted…), poté spolupracoval také s UndergroundTekno (Kama Sous Trip, Clearscream), Astrofonik (Astroboy, Prostitution Sonore) a Peacock Records.

Jeho trademarky jsou ultra tučná kick/bassová komba, chytlavé melodie, electro synťáky a technické distorzované breaky. Je známý svými neočekávanými remixy a bootlegy hudebních klasik, a to ve všech stylech: od disca po klasiku, od metalu po filmovou hudbu, od popu 80. let po soundtracky videoher.

Hraje po celé Evropě, na notoricky známých místech a nepravděpodobných místech, s největšími umělci a promotéry hardtechno a hardcore scény, na největších festivalech (Monegros Festival, Q-Dance’s „Q-Base“, Electron Festival v Ženevě, X-Massacre v Praze, Koalition v Toulouse…).

Harry Potar je jedním z klíčových umělců hardtekové scény a pravidelným hostem frenchcoreových line-upů. Dává přednost živému hraní před DJskými sety, aby mohl na každém koncertě zprostředkovat zcela jiný zážitek.

Playlist