Mat Weasel Busters

UndergroundTekno / Fant4stik


Mat Weasel, aktivní člen Fant4stik s Guigoo, Billx a Floxytek, je již léta jedním z lídrů hardtecké scény. Se svou jedinečnou schopností plynule přecházet mezi silnými tekno tracky a pop-punkovými rave bootlegy 90. let se ukazuje jako zásadní a významné spojení. V jeho setech uslyšíte Hardtek, Frenchcore, UK Hardcore a Happy Hardcore.
Jeho první tracky na konci 90. let byly jako elektrošok na scéně Hardtekna této doby, jeho vlivy Happy Hardcore a Makina kontrastovaly s hypnotickými a spiritual zvuky ostatních producentů. Byl první, kdo vydal Hardtek v rychlosti 200 BPM, první, který použil skladby založené na „kick-bass“ a složitější beaty každé 4 takty. Jeho první vinylový release ho vynesl na vrchol scény, vedle dalších umělců jeho generace: Guigoo, Kefran, Vinka, Gotek, MSD a dalších.

Mat Weasel hrál na působivé řadě míst, od největších festivalů jako Monegros, Dreambeach, Masters of Hardcore, Ground Zero a mnoha dalších až po nejlepší kluby jako Pacha, Magazzini Generali, Le Bikini… A pořádal party po celém světě.

Náš dlouholetý kamarád a král happy hardteku Mat Weasel vám na X-Massacre 2022 předvede svou originální show. Nenechte si to ujít!

Playlist

Related artists