MNDSCP

Jedno z neutišitelných jmen neurofunkové scény dorazí z domoviny labelu Eatbrain na letošní X-Massacre!

MNDCSP (dříve známý jako Mindscape) je jedním z hlavních producentů pocházející z prosperující maďarské drum and bassové scény, základny producentů jako Jade, Chris.SU nebo SKC.
V roce 2003 založil Mindscape jako trio, které se o pár let později stalo jeho sólovým projektem. MNDSCP, který poprvé vyzvedl producent Trace, se brzy stal celosvětově známým umělcem. V roce 2007 vyšlo jeho debutové album s názvem ‚Black Lotus‘ na Citrus Recordings, které ho posunulo na další úroveň. Jeho energické, přesto deepové a minimální DJ sety způsobovaly rozruch po celé Evropě, Austrálii i Novém Zélandu. Během svých bohatých let na scéně se docela prosadil, pracoval se jmény jako jsou Cause 4 Concern, Gridlok, Break, Audio, Dose, Noisia, které též pravidelně remixuje.
Po vydáních na zavedených labelech, jako jsou Eatbrain, Commercial Suicide, Subtitles, Bad Taste, P51 a Citrus, dokončil své čtvrté, vědecko-fantastické album nazvané „The Reanimator“ pro jeho domovský label Eatbrain. V roce 2022 je stále výraznou silou na mezinárodní drum and bassové scéně jako producent i DJ. Set, které si nemůžete nechat ujít!

Playlist