Remzcore

Letos ho uslyšíte na X-Massacre v unikátním b2b setu s HYSTA!

Remzcore je zarytý milovník hudby, který pochází z Nancy ve Francii. Od raného věku se dostal do kontaktu s Hardcorem, když se mu dostalo do rukou CD Thunderdome „Best of 1996“. Rychlá energie hudby okamžitě upoutala jeho pozornost a inspirovala Rémiho k dalšímu prozkoumání posunu.
V roce 2005 začal Remzcore vyrábět mixtape pro své přátele a v době, kdy přišel rok 2009, zabodoval s prvním vystoupením.
V roce 2011 se Rémi odhodlal a přihlásil se do soutěže „This is Hardcore“. Ke svému překvapení vyhrál soutěž s remixem k The Sickest Squad a to znamenalo začátek slibné kariéry.

Svou kariéru zahájil pod pseudonymem Brutal Jesters a vydával hudbu na světově proslulých platformách, jako jsou Masters of Hardcore a Peacock Records. V roce 2016 padlo rozhodnutí a Rémi pokračoval ve své kariéře sám a znovu se rozjel pod aliasem Remzcore.

Remzcore znamená energii ve vysokém tempu. Jeho zvuk byl původně klasifikován jako Frenchcore, ale v poslední době se rozšiřoval a experimentoval, což ho přivedlo směrem k tvrdému Hardcore.

Remzcore spolupracoval s těžkými vahami, jako jsou Dr. Peacock a Le Bask, a také vystupoval po celé Evropě na nejvýznamnějších hardcore událostech, jako jsou Dominator, Q-BASE, Masters of Hardcore, BKJN vs Partyraiser a Vive La Frenchcore.

Playlist