Telekinesis

V roce 2009 spolu dva slovinští producenti začali z čiré zvědavosti a aniž by tušili, co se stane v příštích několika letech, dělat nějaké beaty. Smooth právě dostával své první skladby podepsané u Viper recordings a Markoman, který měl za sebou předchozí releasy s Temper D, M-Atome, G2 byl předurčen k úspěchu. Poté, co dokončili své první skladby, si je okamžitě vybrali Breed 12 Inches a Viper Recordings. To, že si je zahráli mimo jiné Pendulum a Dieselboy, jim dodalo další impuls.

V roce 2010 si jich všiml Blokhe4d a vybral je pro svůj imprint Bad Taste. Na kompilaci Bad Taste LP 4, která vyšla v roce 2011, vydali dvě své skladby a také singl. V roce 2010 to bylo stále lepší a lepší. Dostalo se jim uznání od nejuznávanějších producentů a labelů na scéně. Podepsali skladby pod State of Mind Music, Viper recordings, Red Light Records, Obsessions..atd. a to není vše, také zremixovali Inpeak z posledního alba mocných Black Sun Empire, které se pak objevilo na jejich LP.

V roce 2013 vydali své debutové EP na labelu Eatbrain. Obsahovalo spolupráci s Concord Dawn a masivní hymnu s Coppou, která byla velmi dobře přijata a hrála se napříč scénou. Mezitím vychází nové EP na novém labelu Black sun empire s názvem Blackout Music a také se proslýchá, že na příští rok chystají LP.

Playlist