Představujeme našeho nového partnera CANNA

Od letošního roku jsme navázali spolupráci s holandskou společností CANNA, která se specializuje na výrobu hnojiv a pěstebních substrátů pro pěstování vašich oblíbených rostlin v jakémkoli pěstebním systému.

Díky novému partnerství s touto progresivní značkou můžeme letos opět festival o kousek dále. Můžete se těšit na laser show, performance, vylepšený mapping a další vychytávky.

Díky firmě CANNA si také budete moci odpočinout ve vymazlené chill out zóně, kde se budete moci zdarma osvěžit čerstvým ovocem a poslechnout příjemnou muziku. U vstupu na vás také budou čekat dárečky. No prostě je se na co těšit!

V prodeji jsou úplně poslední vstupenky, tak neváhejte a pořiďte si tu svou, dokud jsou 🙂 A určitě nezapomeňte sledovat Facebook stránky CANNA, kde v týdnu festivalu proběhne soutěž o věcné ceny a útratu na baru..a to se vyplatí! 🙂

Pojďme si blíže představit společnost CANNA

CANNA je původem nizozemská společnost, která se specializuje na výrobu hnojiv a pěstebních substrátů pro pěstování vašich oblíbených rostlin v jakémkoli pěstebním systému. Od svého založení na počátku 90. let jsou všechny výrobky před uvedením na trh nejprve vědecky testovány. Filozofii společnosti CANNA charakterizuje vášeň, láska k rostlinám a pomoc pěstitelům při dosahování co nejoptimálnějších výsledků.

Již před založením společnosti se dva zakladatelé věnovali vědeckému průkopnictví s rostlinami. Nespokojeni s tehdejším sortimentem hnojiv vyvinuli výživu, která se rychle stala úspěšnou. První uživatelé, kteří výrobek vyzkoušeli, si všimli, že se kvalita plodin výrazně zlepšila. Výsledky byly natolik vynikající, že krátce poté byla do výroby zavedena prvorozená dvojčata společnosti CANNA: CANNA Vega a CANNA Flores (dnes známá jako řada SUBSTRA). To znamenalo začátek podnikání, které mělo během několika málo let vyvinout ty nejinovativnější a nejspolehlivější produkty.

Týmový duch a láska k rostlinám jsou jen některá klíčová slova, která charakterizují obchodní filozofii společnosti CANNA. Celý výrobní proces drží ve vlastních rukou. Od vývoje, výzkumu, přes marketing a prodej až po jedinečnou výrobní linku šetrnou k životnímu prostředí.

Produkty i přístup naprostá špička.