Kompletní line-up S-Massacre 23!

Je to tu! Po měsících zařizování, domlouvání a příprav vám můžeme představit kompletní hudební program letošního letního festivalu. A že ho není málo! Na 3 unikátních stages se v české divočině sejde přes 83 DJs a producentů, z více než světových 12 zemí. Letos to bude opět stát za to!

Vstupenky jsou v prodeji a rychle mizí. Vzhledem k předchozímu vyprodání akcí proto doporučujeme brzkou koupi. A pak už se zbývá jen těšit. 🙂 Tak tady to je:

Tribal (X-Massacre / hlavní stage)

Hlavní stage S-Massacre festivalu zaměřena na tekno, hardtek, techno a pozitivní tribe žánry. Letos budeme držet tempo v příjemné rychlosti celou dobu. Pro nejtvrdší a nejrychlejší žánry jsme vyhradili HC stage.

DnB (Spring Bass Jam stage)

Drum & Bass stage proběhne tentokrát ve spolupráci se Spring Bass Jam. Crew byla letos bohužel nucena posunout svůj festival na další ročník. Dali jsme proto hlavy dohromady a společně zajistíme v divočině pořádnou nálož lámaných beatů.

HC (Heart of Hard stage)

Již podle názvu stage je jasné, že to bude masakr! Vychutnejte si ty nejtvrdší styly elektronické hudby jako hardcore techno, Frenchcore, industrial, uptempo a rawstyle. Stage proběhne ve spolupráci s Heart of Hard, kteří svým vkusem a znalostmi žánrů posunou výběr umělců na perfektní úroveň.