Kompletní line up X-Massacre 2022

X-Massacre je zpět a to silnější než kdy dříve! Letos proběhne netradičně již 14. října a to kvůli příznivější epidemiologické situaci aneb lepší X-Massacre v říjnu, než vůbec 🙂

Níže najdete finální line up, myslíme, že je to letos opravdu nadupané! Vstupenky jsou již v prodeji, zakoupíte je online zde nebo na každé pobočce Ticketstreamu.


X-Treme Stage

Headlinerem letošního ročníku bude v současnosti nejžádanější frenchcore DJ a producent, Dr. Peacock, kterého doplní skvělý MC Da Mouth Of Madness. Dr. Peacock nedávno vydal své album „Medication Time“, takže se můžete těšit na nové pecky!

Dalšími hlavními hosty budou Guigoo, Weaser a Seno, kteří tvoří legendární formaci Narkotek Full Crew. Britský producent Vandal se také po třech letech představí na main stage X-Massacre 2022 a připomene vám, proč se mu říká „král raggateku“! 🙂 V line upu ale najdete i mladé nadějné producenty, kteří mají před sebou velkou kariéru – Sasio a Neurotribe.

Violent Stage

Na Violent Stage (jak asi podle názvu tušíte) pojedou pořádný bomby, šupy a granáty! 🙂 Line upu této stage vévodí DJ Radium – velká legenda a otec dnes velmi populárního stylu frenchcore. Těšit se také můžete na exkluzivní versus set Hysta a Remzcore, který uslyšíte pouze na letošním X-Massacre! Uptempo nářez letos zajistí duo Chaotic Hostility a zabiják Angernoizer, kteří do ČR zavítají vůbec poprvé v historii.

Eatbrain Stage

Letošní drum & bass stage ovládne světoznámý label Eatbrain. Čeká vás tedy 12 hodin nadupaného neurofunku od zvučných jmen jako Jade, MNDSCP, Pythius nebo Burr Oak, kteří přijedou do ČR také vůbec poprvé v historii.

Letošní rok je prostě náš, konečně se po 3 letech sejdeme a pořádně si to užijeme! Těšíme se na vás!