Praktické info X-Massacre 2022

Níže najdete praktické informace ohledně festivalu X-Massacre 2022 (vstupenky, parkování, navigace, timetable, mapa atd). Prosíme věnujte jim pozornost, předejdete tak zbytečným otázkám a přípaným problémům u vstupu 🙂 Děkujeme a vidíme se v pátek!


MÍSTO KONÁNÍ

X-Massacre Festival proběhne již tento pátek 14.10. 2022 ve 3 halách  (5AB + 5CD + 2D) pražského výstaviště PVA EXPO Letňany. Venue je vzdálena jen pár minut pěšky od stanice metra a autobusu Letňany. Vstup na festival je ze strany Výstaviště (vstup D) z velkého štěrkového parkoviště (viz mapa níže). Parkování je možné na zmíněném parkovišti přímo u  vstupu do areálu a to za 200 Kč na celou noc. 


Adresa výstaviště PVA EXPO PRAHA

Beranových 667199 00 Praha 9 – Letňany
GPS: Loc: 50°741.662″N, 14°3051.679″E


VSTUPENKY

POZOR, již je prodáno kolem 90% vstupenek určených pro předprodej, doporučujeme tedy pořídit si lístek včas, jen tak budete mít 100% jistotu účasti. 🙂 Vstupenky v předprodeji budou k dispozici do pátku 14.10.2022 do 12:00 (nebo do vyprodání) a to online ZDE, nebo na jakékoliv pobočce Ticketstream.

Vstupenky na místě budou k dispozici v limitovaném množství a to od pátku 14.10.2022 18:30.

VSTUP NA MÍSTĚ: 1200 Kč do 22:00, 1300 Kč poté

VSTUPENKY Z ODLOŽENÉHO FESTIVALU X-MASSACRE 2021 PLATÍ NA TENTO ROČNÍK!

Pokud jste držitelé vstupenek z roku 2021 a nenechali jste si ji vyměnit za letošní letní festival S-Massacre, je vaše vstupenka platná na tento ročník a to bez nutnosti výměny.


BALÍČEK RADOSTI PRO PRVNÍCH 100 PŘÍCHOZÍCH!

Náš oficiální partner Growmarket.cz připravil hodnotný „balíček radosti“ pro prvních 100 příchozích! Dorazte včas a mějte z festivalu ještě větší radost 🙂

Další vychytávkou našeho partnera bude ulítlý fotokoutek přímo na festivalu, kde budete moci vyhrát opravdu zajímavé ceny. Více o soutěži se dozvíte zde.


VSTUP A AKREDITACE

Akce začíná v pátek 14.10. ve 19:00 a končí 15.10. v 07:30. Vstupenky zakoupené online není třeba tisknout, stačí předložit vstupenku v chytrém telefonu.

Akreditace se otevřou v 18:30 a jsou umístěny stejně jako pokladna před vstupem do areálu. Nezapomeňte si s sebou občanský průkaz, nutný pro vaši identifikaci na akreditacích.

UPOZORNĚNÍ: Vyvarujte se kupování vstupenek od překupníků či na sociálních sítích – všechny vstupenky procházejí při vstupu do areálu čtecím zařízením a jejich opětovné použití není možné.


START / KONEC AKCE

X-Massacre festival začíná v 19:00 a končí v 07:30. Doporučujeme Vám přijít včas, abyste předešli zbytečným frontám, nepromeškali některé ze zahraničních vystupujících a také měli možnost získat některé věci z naší limitované edice merchandise na stánku, který bude umístěn ve vstupní hale.

Pro urychlení odbavení se nebudou návštěvníkům na ruku připevňovat handstrip náramky. Návštěvníci budou mít možnost během celé doby konání festivalu vyjít na čerstvý vzduch – k tomuto účelu je vyhrazena venkovní plocha mezi halami, kde bude k dispozici také občerstvení a toalety.

Po opuštění areálu pozbývá vstupenka platnosti!


TIMETABLE

Níže najdete timetable ke stažení do vašich mobilních telefonů. Jak sami vidíte, bude to masakr od začátku do konce!

TIMETABLE KE STAŽENÍ ZDE (nebo klikni na obrázek)

Nebo můžete využít naší festivalovou appku: X-MASSACRE WOOV APP.

MAPA

Níže najdete mapu areálu ke stažení. Prosíme prohybujte se jen ve vyhrazeném prostoru, areál festivalu je opravu velký. 🙂 Po opuštění vyhrazeného prostoru pozbývá vstupenka platnosti.

Pro mapu můžete též využít naší festivalovou appku: X-MASSACRE WOOV APP


ZÁKAZY A UPOZORNĚNÍ

Ve všech halách PVA EXPO Letňany je zákaz kouření, prosíme o jeho respektování. IQOS a elektronické cigarety jsou ale povoleny. Ke kouření budou vyhrazeny venkovní prostory mezi halami.  Do areálu je zakázáno vnášet jakékoliv pití, jídlo, zbraně, fixy, drogy, pyrotechniku, laserová ukazovátka, aerosolové spreje, plechovky, plastické lahve, camelbacky či jakékoliv ostré předměty, které by mohli ohrozit ostatní návštěvníky. Dealeři, kteří budou přistiženi v areálu při prodeji drog, budou předáni za asistence ochranky do rukou Policie ČR. V případě, že takového člověka potkáte, dejte prosím vědět naší ochrance.

Každý návštěvník je povinen podrobit se bezpečnostní prohlídce, za jejíž respektování předem děkujeme. Prosíme, aby návštěvníci předešli při případné frontě tlačení se, neboť se tím váš vstup na festival neurychlí. V průběhu akce bude na místě natáčet náš video tým. Chovejte se k nim prosím ohleduplně a odměnou za to vám může být účast ve festivalovém aftermovie. 🙂


OFICIÁLNÍ APLIKACE X-MASSACRE

Opět jsem pro vás připravili skvělou vychytávku – mobilní aplikaci WOOV! Najdete v ní osobní timetable, interaktivní mapu s polohou kamarádů, chatovací místnosti a další vychytávky.

Stáhnout jí můžete zde, je dostupná pro Android i iOS: X-MASSACRE WOOV APP.


PLATBY V AREÁLU

POZOR, na festivalu akceptujeme pouze hotovostní platby. Hned u vstupu ale najdete bankomat, kde si můžete vybrat potřebnou hotovost. 🙂


ŠATNA

Šatna bude k dispozici hned ve vstupní hale naproti hlavnímu vstupu. Bude si zde možné uschovat oblečení za 40 Kč/ks, batoh či jiná zavazadla za 50 Kč.

Prosíme všechny návštěvníky, aby si své batohy či jiná zavazadla umístili na noc do šatny a neobtěžovali tak ostatní návštěvníky a zároveň předešli ztrátě / poškození věci. 


X-MERCHANDISE

Stánek s X-Massacre oblečením a doplňky najdete hned ve vstupní hale vedle šatny. Všechen merch je vydáván v limitovaných edicích, pokud tedy chcete něco zakoupit, doporučujeme na stánek zajít hned ze startu noci, aby na vás zbylo 🙂OBČERSTVENÍ

V halách najdete dostatek barů se širokým sortimentem včetně prémiových značek alkoholu. V uličce mezi halami pro vás bude připraven Foodtrip truck s výborným homemade občerstvením. Kluci z trucku jsou ze scény a opravdu tomu jídlu dávají péči 🙂

Můžete se těšit na výbornou mexickou fazolovou polévku, vychytanej burger z trhaného vepřového masa na asijský způsob s bramborovými chipsy, New York style hot dog a vegetariánskou pochoutku – špenátovou queasadillu. Rozhodně se u nich zastavte! 🙂


VRATNÉ KELÍMKY

Dbáme na ekologii! Chceme, aby po festivalu zůstalo co nejméně odpadu, zavádíme tedy designové vratné kelímky. Ušetří se tím tisíce jednorázových plastových kelímků, které by skončily v koši a to je opravdu znát!

Kelímky budou zálohované 50 Kč a dostanete je na všech barech. Kelímek si samozřejmě také můžete nechat na památku, vypadají fakt skvěle! 

POPIS FUNGOVÁNÍ:

 • Přicházím na bar a ještě nemám zálohovaný kelímek:
  U obsluhy zakoupíte nový zálohovaný kelímek v hodnotě 50 Kč. Záloha je vybírána pouze za první nápoj.
 • Přicházím na stánek a již mám zakoupený zálohovaný kelímek:
  Obsluha Vám odebere Váš použitý, nepoškozený zálohovaný kelímek a vymění za nový čistý (tato výměna použitého kelímku za nový je nutná z hygienických důvodů).
 • Odcházím z festivalu a chci vrátit zálohovaný kelímek:
  Zálohovaný kelímek Vám vykoupíme opět na jakémkoliv baru.
  Nepoškozené kelímky vykupujeme zpět za 50 Kč.
  V případě, že je zálohovaný kelímek prasklý, má ulomené poutko či je jinak poškozen, tak jej nelze také vykoupit. Vykupujeme pouze kelímky z této akce (ne kelímky z jiných festivalů).

TOALETY

Hned ve vstupní hale najdete velké keramické toalety, prosíme využívejte primárně tyto. Další keramické záchody budou umístěny v uličce mezi halami a také zde najdete mobilní WC. Prosíme dodržujte čistotu a neničte vybavení toalet.


PRVNÍ POMOC / +420 721 799 469

Na místě bude přítomna záchranná služba, najdete jít hned u vstupu. Areálem bude procházet také ochranka a hasiči, zajišťující bezpečí nás všech. Jakýkoliv problém prosím okamžitě nahlaste naší ochrance. V případě nouze prosím volejte +420 721 799 469.


OZVUČENÍ AKCE

X-Treme stage bude ozvučena nadupaným sound systémem od Swamp Sound v kombinaci s profesionálním systémem Funktion-One. Violent a Eatbrain stage budou ozvučeny vylaěným sound systémem Funktion One. Našim návštěvníkům doporučujeme, aby si s sebou vzali špunty do uší a chránili si tak svůj sluch.


FOTO A VIDEO

Focení a natáčení na festivalu na fotoaparáty, kamery a mobily je povoleno. Záznam profesionální technikou je možný pouze po předchozí domluvě a schválené akreditaci. Při používání fotek a záznamů je vždy nutné viditelně zmínit, odkud jsou záběry pořízeny.