Představení stagí S-Massacre 2023

Ti, co nás sledují pravidelně na sociálních sítích už ví, že na S-MASSACRE se můžete nejen těšit, ale dokonce si i koupit vstupenky za aktuálně nejvýhodnější cenu. Abychom dále ale nedrželi v napětí všechny ostatní, rozhodli jsme se prolomit ticho představením té nejzásadnější části letošního festivalu – stagí. Máme tu totiž pár novinek, které rozhodně stojí za zmínku: chystáme pro vás 3 stage, tak se na ně pojďme podívat.

Tribal (X-Massacre / hlavní stage)

Hlavní stage S-Massacre festivalu zaměřena na tekno, hardtek, techno a pozitivní tribe žánry. Tempo tady budeme držet v příjemných rychlostech po celou dobu festivalu. Pro nejtvrdší a nejrychlejší žánry jsme letos vyhradili HC stage.

Harder styles (Heart of Hard stage)

Již podle názvu stage je jasné, že to bude masakr! Vychutnejte si ty nejtvrdší styly elektronické hudby jako hardcore techno, Frenchcore, industrial, uptempo a rawstyle. Stage proběhne ve spolupráci s Heart of Hard, kteří svým vkusem a znalostmi žánrů posunou výběr umělců na perfektní úroveň.

DnB (Spring BassJam stage)

Drum & Bass stage proběhne tentokrát ve spolupráci se Spring BassJam. Crew byla letos bohužel nucena posunout svůj festival na další ročník. Dali jsme proto hlavy dohromady a společně zajistíme v divočině pořádnou nálož lámaných beatů. Již tradičně můžete očekávat převážně temnější stránku DnB, tedy deepy a neurofunk a k ránu i tvrdší odnože.

Každá stage bude mít již tradičně svůj speciální design a vlastní atmosféru, ale to, co dělá X-Massacre akce jedinečnými, je právě ta hudební pestrost v kombinaci s otevřeností novým žánrům našich návštěvníků. A věřte nám, že se máte na co těšit!