Festival shuttle bus

Jelikož je kapacita festivalového areálu a přilehlých parkovišť omezená, zařídili jsme pro vás kyvadlovou dopravu na festival a zpět!

Festivalový autobus bude jezdit z příbramského autobusového nádraží, nástupiště č. 5 (mapa níže). Do Příbrami se pohodlně dostanete vlakem či autobusem víceméně z každého koutu ČR.

První spoj bude vyjíždět v pátek 21.06. v 14:00 z Příbrami, poslední v 22:50. Zpět pak pojede první v neděli 23.06. 07:30 ze zastávky u RS Věšín a poslední v 17:20. Detailní jízdní řád naleznete níže.

Při cestě na festival si budete moci zakoupit jízdenky na zpáteční autobus, budete tak mít jistotu, že v neděli z festivalu pohodlně odjedete. Jízdenky budou na přesný čas. Poté si je také budete moci pořídit na stánku s merchem a samozřejmě na místě u autobusu (pokud ještě budou)


Cena jedné cesty bude 50 Kč, platit se bude na místě u autobusu. Maximální kapacita autobusu je 50 osob (1 cesta). Minimální počet cestujících ve voze musí být 10 osob, pokud se nenaplní, čeká se na další interval.

Opravdu doporučujeme všem autobus využít, ušetříte řidičák, Policie ČR kontroluje všechny vozidla při odjezdu z festivalu. 🙂

Prosíme chovejte se v autobuse slušně, jakýkoliv vandalismus nebude tolerován. V autobuse jsou nainstalované kamery a bude střežený. Předem děkujeme za respektování pravidel. 🙂

K dispozici bude také festivalové taxi, již brzy se dozvíte více info.