Představení stagí a téma S-Massacre 2024

Ve Varvažově se objevily neznámé formy života a vědci tvrdí, že v létě budou část lesa již plně ovládat. Ale nebojte se, vším vás provedeme! Společně letos vstoupíme do několika mimozemských ekosystémů, každý se svou unikátní atmosférou.

📰 Česká Republika, 2024 | Na území Varvažovského lesa se objevily nové formy života. V místní přírodě se jim nejenže daří, ale části lesa dokonce dle svých potřeb mění, a to až k nepoznání. Nemyslitelné se stalo skutečností, a i přes poměrně malou velikost tohoto území na něm vědecké týmy odhalili tři zcela odlišné ekosystémy.

𝗦𝗣𝗛𝗘𝗥𝗜𝗢𝗡 | 𝙷𝙰𝚁𝙳𝙴𝚁 𝚂𝚃𝚈𝙻𝙴𝚂 𝚂𝚃𝙰𝙶𝙴
Nelítostný sférický ekosystém, pro lidi až nehostinný a opravdu drsný. Pravidelné kamerové sledování zaznamenalo v noci neobvyklé luminiscenční jevy.


🎧 REGAIN, THE STRAIKERZ, YOSHIKO, SAKYRA, SGHENNY, HATOM B2B UPLIFTER, HUNGRY BEATS, UPTEMPO UNITED POLAND CREW, HEAVY NOIZES, SCARNER, MIRACULEUX, FLYP FERMENTOR, Z.L.O, FREAKS WARRIOR, LE SANA B2B TEE NUSH, RED ZONE B2B KICKERZ, SIXTAS, ATRACO, CALDARO, KROSS B2B FALTO, T-VIRUS, RANDAL DNA, CREEPY DEE SHOW, HARD-BEE-ZZZ, JACK MITTE & CONTEST WINNER


Vstupenky na S-Massacre 2024 jsou v prodeji,
tak nemeškej a zajisti si vstup.