S-Massacre 2020 proběhne v původním termínu!

Po dlouhém přemýšlení, plánování a vyjednávání můžeme s radostí oznámit, že se letní festival S-Massacre 2020 bude konat v původním termínu!

Všichni držitelé vstupenek mají již zajištěný vstup, v online prodeji je posledních 20 vstupenek a od pondělí 25.05. jich bude pár k dispozici v klubu Cross.
Jelikož je kapacita striktně omezena zákonem, prosíme všechny návštěvníky bez vstupenek, aby na festival nejezdili, opravdu je nebudeme moci vpustit do areálu.

Níže najdete odpovědi na běžné dotazy. Pokud byste tam nenašli odpověď na vaši konkrétní otázku, neváhejte nás kontaktovat zprávou na Facebook stránce emailem na info@xmassacre.cz. Již brzy zveřejníme bližší informace k festivalu. Děkujeme za podporu a budeme se těšit 12-14.06. ve Varvažově!

Pozor, konání akce je podmíněno příznivou epidemiologickou situací a podléhá nařízením vlády. My ale pevně doufáme, že vše půjde tak, jak bylo naplánováno.


FAQ – OTÁZKY A ODPOVĚDI

Již mám zakoupenou vstupenku. Dostanu se určitě na festival?

Ano, pokud již máte zakoupenou vstupenku, máte na 100% zajištěný vstup na festival. 🙂

Vstupenku ještě nemám, je možné si ji ještě zakoupit?

Ano, v prodeji jsou poslední vstupenky, které můžete zakoupit online zde na webu a nebo od pondělí 25.05. v klubu Cross na baru v kavárně, Plynární 23, Praha. Vstupenek je opravdu limitované množství, doporučujeme tedy neváhat s koupí.

Je v ceně vstupenky i parkování a kemping? Jsou ještě volné chatky?

V ceně vstupenek nejsou tyto služby zahrnuty. Parkování a kemping se bude hradit na místě v hotovosti, cena je 200 Kč za automobil a 150 Kč za stan. Chatky jsou již vyprodané, ale může se stát, že se nějaká uvolní z důvodu zrušení rezervace. Brzy vás budeme informovat, zda budou nějaké k dispozici.

Zůstane původní line up nebo dojde ke změně?

Je nám líto, ale kvli situaci ohledně Koronaviru a velmi omezené kapacity musíme změnit line up. Usilovně na něm pracujeme a už teď můžeme slíbit, že bude opravdu zajímavý. Někteří světově známí umělci totiž žijí nebo přechodně pobývají v ČR, takže se máte určitě na co těšit. 🙂

Budou na festivalu všechny 3 avizované stage? Bude festival non-stop celý víkend?

Vzhledem k striktně limitované kapacitě jsme se rozhodli postavit jen dvě stage – X-Treme stage (hardtek, tribe, acid, techno, hardcore, frenchcore apod.) a Empire Dnb Stage (všechny odnože dnb + přes den chillout music).
Na festivalu pojede minimálně jedna stage non-stop, spíše ale očekáváme, že obě 🙂

Pokud jste výše nenašli odpověď na vaši konkrétní otázku, neváhejte nás kontaktovat zprávou na Facebook stránce emailem na info@xmassacre.cz. Děkujeme!