S-Massacre 2021

S-Massacre 2021 proběhne v plánovaném termínu!

Po dlouhé době temna v podobě nekonečného lockdownu přinášíme dobré zprávy! S-Massacre 2021 proběhne v plánovaném termínu 11-13.06.2021 a to na stejném místě jako loňský ročník. Čeká vás tedy víkend plný skvělé muziky uprostřed panenské přírody kempu RS Varvažov. Na místě

Všichni držitelé vstupenek mají již zajištěný vstup. V prodeji je nyní poslední vlna vstupenek, jejichž počet je striktně omezen (jak nařízením vlády, tak kapacitou areálu). Vstupenky buď můžete zakoupit online ZDE, nebo na jakékoliv pobočce sítě Ticketstream. Vstupenky na místě pravděpodobně nebudou, oba předešlé ročníky byly vyprodané předem, doporučujeme tedy pořídit vstupenky co nejdříve. 🙂

Níže najdete odpovědi na běžné dotazy. Pokud byste tam nenašli odpověď na vaši konkrétní otázku, neváhejte nás kontaktovat zprávou na Facebook stránce emailem na info@xmassacre.cz. Již brzy zveřejníme bližší informace k festivalu. Děkujeme za podporu a budeme se těšit 11-13.06.2021. ve Varvažově!

VSTUPENKY ZDE (LIMIT. EDICE)

Konání akce je podmíněno příznivou epidemiologickou situací a podléhá nařízením vlády. My ale pevně doufáme, že vše půjde tak, jak bylo naplánováno.


FAQ – OTÁZKY A ODPOVĚDI

Již mám zakoupenou vstupenku. Dostanu se určitě na festival?

Ano, pokud již máte zakoupenou vstupenku, máte na 100% zajištěný vstup na festival. 🙂


Vstupenku ještě nemám, je možné si ji ještě zakoupit?

Ano, v prodeji je poslední vlna vstupenek. Můžete je zakoupit online ZDE a nebo na jakékoliv pobočce sítě Ticketstream.


Je v ceně vstupenky i parkování a kemping? Jsou ještě volné chatky?

V ceně vstupenek nejsou tyto služby zahrnuty. Parkování a kemping se bude hradit na místě v hotovosti, cena je 200 Kč za automobil a 150 Kč za stan. Chatky jsou již vyprodané, ale může se stát, že se nějaká uvolní z důvodu zrušení rezervace. Brzy vás budeme informovat, zda budou nějaké k dispozici.


Kdy zveřejníte line up? Bude to stát vůbec za to? 🙂

Na line upu tvrdě pracujeme a to od té chvíle, co jsme se dozvěděli, že festival bude moci proběhnout v původním termínu. Díky pandemii ale není lehká logistika zahraničních umělců, takže finální line up představíme po vyřešení všech úskalí. Zveřejnění finálního line upu je naplánováno na 01.06. a my děláme vše proto, aby se tak stalo.

A ano, line up bude stát za to! 🙂


Budou na festivalu všechny 3 avizované stage? Bude festival non-stop celý víkend?

Ano, i letos plánujeme 3 stage! Těšte se na X-Treme stage (hardtek, tribe, acid, techno, hardcore, frenchcore apod.), dále Killout Stage ( převážně hardcore, frenchcore, hardstyle) a Dnb Stage (všechny odnože dnb + přes den chillout music). A X-Treme stage se nejmenuje extrémně jen tak – pojede totiž celý víkend nonstop!

Pokud jste výše nenašli odpověď na vaši konkrétní otázku, neváhejte nás kontaktovat zprávou na Facebook stránce emailem na info@xmassacre.cz. Děkujeme!