S-Massacre Festival

Festivalový areál S-Massacre 2022

Rekreační střediska Varvažov a Ostrovec – cca 90 km od Prahy

Nádherné místo uprostřed panenské přírody brdských lesů – to je festivalový areál letního S-Massacre 2022! Letošní ročník proběhne (stejně jako minulé 2 ročníky) hned ve dvou rekreačních střediscích, kterými jsou Spolana Varvažov a RS Ostrovec.

Obě střediska jsou situovány hluboko v lesích kousek od Orlické přehrady, cca 90 km od Prahy. RS Varvažov bude sloužit jako hudební areál, kde budou umístěny stage, bary, restaurace, chatky atd. RS Ostrovec bude klidovou zónou s kempem, chatkami a parkovištěm.

Obě střediska jsou v těsné blízkosti, jen pár min. chůze od sebe. Mezi nimi protéká říčka, ve které bude možnost se v horkých dnech zchladit.

Novinkou letošního roku je možnost ubytování i v kempu Vážka, který je vzdálen také jen pár minut pěšky lesem od hudebního areálu. Možnost ubytování ve všech kempech je již pouze ve vlastních stanech, všechny chatky jsou již od ledna vyprodány.

Pozor, areál má omezenou kapacitu, doporučujeme tedy pořídit vstupenky co nejdříve! Loňský ročník byl cca 3 týdny před začátkem zcela vyprodán.

Odkaz na fotografie a popis středisek:
https://www.tabory.cz/varvazov.html
https://www.tabory.cz/ostrovec.html