Představení Drum & Bass stage X-Massacre 2019

Venku se již obchody zbrojí na Vánoce, města zahlcuje přehršel světýlek a hlavně – začínáme slyšet koledy a vánoční písně. My ale myslíme na jediné – na tvrdou elektronickou hudbu – to potřebné na přežití zimního období.

Pojďme si tedy přiblížit jednu ze stagí, která každým rokem na X-Massacre nabírá na popularitě. Na co se můžete těšit?

Drum & Bassová stage roste. A to nejen line-upem, ale i opravdu svou velikostí. Přesouvá se totiž zaslouženě do velké haly. Větší stage, více prostoru a doslova více muziky.

Čeká nás totiž též největší D&B line-up v historii festivalu. Stage tento rok zastřešuje vydavatelství – Bad Taste Recordings, které provozují samotné legendy Bad Company UK. To má již pěknou řádku let na svědomí releasy obřích jmen této hudební scény, z nichž ty největší můžete tento ročník zažít na X-Massacre. Že některá jména neznáte? Scrollujte dál, připravte uši a hrudní koše na zážitek a vypusťte své mozkové spoje do galaxie tvrdého drum & bassu. Jedem!

VSTUPENKY

Ufff! Jaká je naše selekce je jasné, ale na to, co si pro nás producenti a DJs připraví 20.12., si budeme muset ještě napjatě počkat. Takhle nadupaný line-up jsme na drum & bassové stagi ještě nehostovali a musíme říct, že se sami nemůžeme dočkat!

VSTUPENKY