Představení areálu festivalu S-Massacre

RS Věšín – ideální prostor pro víkendový mejdan!

První letní festival by X-Massacre crew se nezadržitelně blíží! Hned na začátku musíme upozornit, že je vyprodáno již 96% všech vstupenek, očekáváme tedy vyprodání v nejbližších dnech. Na místě vstupenky určitě nebudou k dispozici. Pokud tedy lístek nezakoupíte v předprodeji, prosíme nejezděte na místo konání, bude to opravdu zbytečné.

Vstupenky zakoupíte online TADY a nebo na všech prodejních místech sítě Ticketstream.A nyní si tedy pojďme podrobněji představit místo, kde se tato víkendová šílenost uskuteční. 🙂

S-Massacre proběhne v Rekreačním Středisku Věšín, cca 80 Km od Prahy, kousek od měst Rožmitál pod Třemšínem nebo Příbram, GPS 49.6154753N, 13.7946294E. Jde o krásný kemp uprostřed nedotčené přírody daleko od civilizace – prostě ideální prostor pro víkendový mejdan!

V areálu festivalu najdete veškeré vybavení pro vaše pohodlí. Ubytování v chatkách (již vyprodáno), restaurace s grilem, velký bar kousek od stage, sprchy, keramické toalety a další vychytávky, jako třeba bazén! 🙂

Hned u areálu se nachází parkoviště a kemp. Tady musíme upozornit, že parkoviště má limitovanou kapacitu, doporučujeme tedy nejezdit autem, ale využít kyvadlovou dopravu, která bude jezdit od pátku 21.06. 14:00 do 23:30 a to z Příbrami. V neděli pak ihned po skončení festivalu (v 08:00) začne jezdit zpět. Navíc v neděli Policie ČR kontroluje při odjezdu všechna auta a to dost hloubkově, jestli nám rozumíte. 🙂 Využitím kyvadlové dopravy tak ušetříte i váš řidičák. :))

Parkovné za auto bude 200 Kč za víkend, za stan se bude vybírat 150 Kč na víkend a to přímo na místě u vjezdu do areálu.

Jak se do RS Věšín dostanete? Jak jsme se již zmiňovali, nejlépe naším autobusem z Příbrami, kam se pohodlně dostanete ze všech koutů republiky. Přesný jízdní řád zveřejníme již brzy. Pokud budete chtít i přesto jet svým vozem, níže najdete mapku, kde se areál nachází.

Festival začíná v pátek 21.06.2019 v 19:00 a končí v neděli 23.06. v 08:00 ráno. Na 3 stages vystoupí přes 60 umělců z celé Evropy a ČR. ZDE najdete celý line up a týden před akcí také časový rozpis. Minimálně 1 stage pojedete celý víkend non-stop, takže pokud jste příznivci pařby přes den, pořádně se vyřádíte! 🙂

Prosíme všechny návštěvníky, aby se na festivalu chovali slušně, respektovali pokynů pořadatelů a majitele kempu. Celý areál bude hlídaný, veškerá nekalá činnost a výtržnictví bude trestáno. Užívejte si festival plnými doušky, ale prosíme neničte věci, respektujte okolí a ostatní návštěvníky. Moc děkujeme!

Pro další informace sledujte naše webové stránky a Facebook událost. Níže také najdete pár fotek z areálu. Těšíme se na vás! 🙂