Praktické informace k festivalu

Letní festival S-Massacre je již za dveřmi! Máme pro vás tedy praktické informace, prosíme opravdu jim věnujte pozornost. Děkujeme a vidíme se brzy! 🙂


MÍSTO KONÁNÍ

S-Massacre proběhne v Rekreačním Středisku Věšín, cca 80 Km od Prahy, kousek od měst Rožmitál pod Třemšínem nebo Příbram, GPS 49.6154753N, 13.7946294E. Jde o krásný kemp uprostřed nedotčené přírody daleko od civilizace – prostě ideální prostor pro víkendový mejdan!
Více informací o lokaci se dozvíš TADY.

POZOR, areál a jeho okolí se nachází v Chráněné krajinné oblasti, respektujte prosím úplný zákaz rozdělávání ohňů a grilování. Panuje velké sucho a je obrovské riziko požárů!

Dodržujte čistotu, neházejte odpadky do lesa a na louky, u kempu a v areálu bude velký kontejner a koše, prosíme využívejte je! Při vjezdu do kempu dostanete velký pytel na odpadky, po naplnění ho prosím hoďte do kontejneru.

PROSÍME NESERTE V LESE! V areálu jsou keramické toalety a u kempu mobilní WC, prosíme využívejte je!


VSTUPENKY VYPRODÁNY!

Festival je zcela vyprodán! Vstupenky na místě nebudou, prosíme nejezděte na festival bez platné vstupenky nebo akreditace. Děkujeme!


TIMETABLE

Časový line up na všechny stage najdeš ZDE nebo si můžeš stáhnout obrázek do mobilu 🙂


UPOZORNĚNÍ A PRAVIDLA

Zákaz vnášení drog, zbraní a vlastního pití do areálu. V areálu bude hned u tekno & hard stage bohate zásobený bar. Předem děkujeme, že zakoupením pití na baru podpoříte festival a jeho další fungování. Samozřejmostí je zákaz prodeje alkoholu mladším 18 let.

Akce je přístupná od 16 let. Pokud vám je méně, musíte být doprovázeni zákonným zástupcem.
Prosíme o maximální spolupráci s organizátory akce, respektování pokynů bezpečnostní agentury a dodržování zásad slušného společenského chování. Děkujeme!


PARKOVÁNÍ

Parkoviště bude zřízeno kousek od festivalového areálu. Cena za 1 auto je 200 Kč na celý víkend, platí se pouze na místě. Kolem areálu platí zákaz parkování mimo vyhrazená parkoviště. Při porušení mohou být tato vozidla odtažena, též se vystavujete riziku krádeže nebo poškození vozu.


Parkoviště má omezenou kapacitu, doporučujeme tedy využít kyvadlovou dopravu, která vás pohodlně odveze z Příbrami až na festival a zpět. Navíc ušetříte svůj řidičák, Policie ČR prý provádí důkladné kontroly před odjezdem z festivalu.


KYVADLOVÁ DOPRAVA NA FESTIVAL

Jelikož je kapacita festivalového areálu a přilehlých parkovišť omezená, zařídili jsme pro vás kyvadlovou dopravu na festival a zpět!
Jízdní řád a další informace o festivalovém autobuse se dozvíš ZDE.

Festival Bus

FESTIVALOVÉ TAXI

Zařídili jsme pro vás také festivalové taxi, které bude stát u vchodu 1, nebo si ho budete moci objednat přes telefon. Sazba za km bude 28 Kč/km + 40 Kč nástup.

Číslo na taxi:
+420 734345678
+420 602229171


MAPA AREÁLU

Níže najdete mapu areálu (pro zvětšení mapy na ní klikněte, poté si ji můžete uložit). Prosíme respektujte pokyny pořadatelů. Děkujeme!

Mapa areálu

PROVOZ AREÁLU

Festivalový areál bude otevřen nonstop a to od pátku 21.06. 18:00 do neděle 08:00. Hudební produkce začíná v pátek v 19:00, končí v neděli 08:00. Prosíme vás o odchod z areálu po skončení akce, prostor se musí ihned začít uklízet. Samozřejmě se můžete přesunout do kempu, kde je check out až v 16:00.


UBYTOVÁNÍ

Chatičky v areálu jsou vyprodané, pokud máte rezervaci, poslali jsme vám email s podrobnostmi. Check in do chatiček je v pátek 21.06. v 16:00, check out v neděli 11:00. Prosíme o dodržení check outu, je to opravdu důležité!


KEMPOVÁNÍ

Kousek od areálu bude zřízen kemp pro vaše stany. Cena je 1 stan (je jedno kolik v něm bude spát osob) je 150 Kč na celý víkend. Stan si samozřejmě vezměte s sebou, my stany neposkytujeme.

Kemp bude otevřen v pátek 21.06. ve 12:00, uzavřen v neděli 16:00. Prosíme o dodržení check outu, louka se pak musí uklidit.

V kempu (a také všude jinde) platí přísný zákaz rozdělávání ohňů. Zákaz také platí na grilování, panuje extrémní sucho a hasiči jsou neoblomní. V areálu ale bude otevřena restaurace i s grilem, takže o hladu nebudete. 🙂

Doporučujeme si hlídat své osobní věci a nenechávat je ve stanech. V areálu pro vás budou připraveny lockerboxy – uzamykatelné skříňky, kam si můžete bezpečně uložit své věci 🙂


ÚSCHOVNA – LOCKERBOXY

Jak jsme se již zmínili, u hlavního vstupu pro vás budou připraveny lockery – uzamykatelné skříňky na vaše osobní věci. Výhodou lockerů je neomezený přístup ke skříňce po celou dobu akce, bezpečnost, dostatečná kapacita, férová cena a možnost sdílení jedné skříňky s přáteli. Upozorňujeme, že tato služba je v provozu do ukončení festivalu v neděli 08.00 hodin. Do této doby je nutné vyzvednout si uložené věci.

Cena jednoho boxu je 200 Kč od pátku, 100 Kč od soboty. Jak jsme již zmínili, můžete se o skříňku podělit s přáteli a ušetřit nějaké kačky 🙂

Lockerboxy

OFICIÁLNÍ MERCHANDISE X-MASSACRE

Hned vedle hlavního baru bude umístěn stánek s X-MASSACRE oblečením a doplňky. V prodeji budou trička, mikiny, dámská tílka, silikonové náramky, kšiltovky, sluneční brýle a klíčenky.


VRATNÉ KELÍMKY

Dbáme na ekologii! Chceme, aby po festivalu zůstalo co nejméně odpadu, zavádíme tedy designové vratné kelímky. Ušetří se tím tisíce jednorázových plastových kelímků, které by skončily v koši a to je opravdu znát!

Kelímky budou zálohované 50 Kč a dostanete je jak na našem baru, tak v restauraci (POZOR, vracení zálohy pouze na baru). Kelímek si samozřejmě také můžete nechat na památku, vypadají fakt skvěle!

POPIS FUNGOVÁNÍ:

 • Přicházím na bar a ještě nemám zálohovaný kelímek:
  U obsluhy zakoupíte nový zálohovaný kelímek v hodnotě 50 Kč. Záloha je vybírána pouze za první nápoj.
 • Přicházím na stánek a již mám zakoupený zálohovaný kelímek:
  Obsluha Vám odebere Váš použitý, nepoškozený zálohovaný kelímek a vymění za nový čistý (tato výměna použitého kelímku za nový je nutná z hygienických důvodů).
 • Odcházím z festivalu a chci vrátit zálohovaný kelímek:
  Zálohovaný kelímek Vám vykoupíme opět na baru (POZOR, ne v restauraci!)
  Nepoškozené kelímky vykupujeme zpět za 50 Kč a to POUZE s kuponem, který dostanete u vstupu. Bez kuponu nemůžeme kelímek vykoupit (je to opatření proti zlodějům kelímků)
  V případě, že je zálohovaný kelímek prasklý, má ulomené poutko či je jinak poškozen, tak jej nelze také vykoupit. Vykupujeme pouze kelímky z této akce (ne kelímky z jiných festivalů).
Vratné kelímky

OBČERSTVENÍ

V areálu festivalu bude otevřena restaurace a gril. Otevírací dobu ještě brzy upřesníme. Upozorňujeme, že není povoleno rozdělávání ohňů a grilu kvůli suchu.


AKREDITACE – GUEST LIST / VÝHERCI SOUTĚŽÍ

K vyzvednutí akreditace musíte předložit občanský průkaz nebo pas.
Bez prokázání totožnosti nebude možné vstupenku vydat. Vstupenku je nutné vyzvednou osobně.


POČASÍ

Pevně věříme, že nám počasí vyjde a bude teplo a slunečno! 🙂 V letních měsících se ale dost často vyskytují bouřky, pokud tato situace nastane, prosíme dbejte pokynů pořadatele a nezdržujte se při bouřce okolo stages a stanů. Aktuální předpověď počasí zveřejníme těsně před festivalem, dříve není předpověď spolehlivá.


BAZÉN

Ano, čtete dobře, přímo ve festivalovém areálu je bazén! 🙂 Bude otevřen v sobotu přes den a to od 10:00 do 20:00, abyste se mohli osvěžit po propařené noci. 🙂 Prosíme respektujte pokynů pořadatelů a plavčíka, který bude na místě přítomen. Platí přísný zákaz konzumace pití a jídla v bazénu a jeho okolí. Před vstupem do vody se osprchujte.

TOALETY / SPRCHY

Přímo v areálu jsou nové keramické toalety a sprchy. Toalety jsou samozřejmě zdarma, sprchy fungují na 30 Kč žeton, který zakoupíte v restauraci a na baru. Prosíme neničte vybavení sprch a záchodů, jakýkoliv pokus o vandalismus bude tvrdě potrestán! V těsné blízkosti baru budou také mobilní toalety a voda (viz mapa)