Soutez

Velká soutěž o věcné ceny v hodnotě 10 tis

Společně s naším partnerem Growmarket.cz jsme pro vás připravili nadupanou soutěž! Můžete vyhrát Mercedes mezi vaporizéryPAX 3 Rose Gold Complete Kit, dále trička a klíčenku X-Massacre a Growmarket a samozřejmě vstupenky na S-MASSACRE 2022 | RS Varvazov!

Jak na to? Stačí splnit easy podmínky a výhra může být vaše. 👇😉


1) Sdílej FB obrázek na svůj profil. Obrázek najdete na odkazu níže. Prosíme sdílet veřejně, jinak to neuvidíme

2) Dej lajk stránce Growmarket.cz

3) Pozvi všechny své přátele, které by to mohlo zajímat, na událost S-MASSACRE 2022 | RS Varvazov

4) Označ v komentáři své přátele, se kterými by si chtěl/a na S-massu zapařit 🙂


SOUTĚŽ KONČÍ VE ČTVRTEK 20.01.2022 ve 12:00. Poté vylosujeme 3 výherce. Hodně štěstí! 😉

1. MÍSTO: Vaporizér + 2x S-Massacre 2022 vstupenka

2. MÍSTO: Trička X-Massacre a Growmarket + 1x S-Massacre 2022 vstupenka

3. MÍSTO: Klíčenka X-Massacre + 1x S-Massacre 2022 vstupenka

PŘÍMÝ ODKAZ NA SOUTĚŽ NAJDETE ZDE!


Growmarket.cz naším hrdým partnerem!

Představujeme vám našeho partnera, kterým je Growmarket.cz, se kterým připravujeme novinku na letošní S-Massacre – vychytanou chillout zónu s pohodlným sezením (a ležením :D), DJs, občerstvením zdarma a pohodovou atmosférou. Máte se na co těšit!

Příběh o malé garážové firmě, se kterou dnes spolupracuje většina důležitých evropských hráčů. Na počátku byl sklad ve sklepě o velikosti 20 m2 a jeden produkt. Nyní, po jedenácti letech, jsme přední evropský dodavatel s dvaceti zaměstnanci, s 3500 skladovými položkami a prostorným skladem 1500 m2.

V roce 2021 jsme vyexpedovali 1,3 milionů kilogramů zboží. Hlavní ingrediencí úspěchu byla a je poctivost a nekompromisní přístup k zákaznickému servisu. Zákazník je zkrátka náš pán a vždy musí být spokojený. Ale nejen on, velký důraz klademe na skvělé vztahy s našimi kolegy, ale také všemi dodavateli, sousedy i například s šoféry, kteří nám přivezou zboží. Snažíme se co nejméně zatěžovat životní prostředí.

Naši zákazníci se k nám rádi vracejí, jelikož u nás najdou opravdu široký sortiment zboží a v 98 % případů vše, co objednají, také rovnou odvezou. Jsme specialisté na hydroponické systémy, na závlahu a na LED osvětlení. Nabízíme více než 140 značek z celého světa. Umíme stavět plně automatizované CBD pěstírny. V přehledném eshopu lze zboží vyhledávat pomocí pokročilého vyhledávače a využít k tomu i rozsáhlé filtrování dle parametrů. K většině produktů jsou k dispozici obsáhlé popisy včetně datasheetů a produktových videí.

Pro začátečníky i pokročilé pěstitele pravidelně vydáváme poučné články. Kdo chce, může si pro radu přijít osobně do showroomu v Praze-Ruzyni. Pravidelným zákazníkům a při velkých odběrech nabízíme individuální slevy.