Soutěž s CANNA

a vyhraj parádní vaporizér a vstupenky na S-Massacre 2023!

Díky spolupráci s naším novým partnerem CANNA přinášíme poslední bleskovou soutěž. I díky CANNA můžeme letos zajistit festival v takové kvalitě, na jakou jsou naši návštěvníci zvyklí. Ne-li lepší!

Takže, co můžeš vyhrát?

  1. místo vapík a 2 vstupenky na S-Massacre 23
  2. místo 2 vstupenky na S-Massacre 23
  3. místo 1 vstupenka na S-Massacre 23

A jak můžeš vyhrát?

Vyber si, kde chceš soutěžit. Jestli na Facebooku, nebo na Instagramu. Pod každým příspěvkem najdeš postup, jak se zúčastnit soutěže. Good luck!

Pokud ale nechceš čekat, jestli vyhraješ, tak VSTUPENKY jsou stále ještě v předprodeji. Ale zbývá jich už méně, než 30%. Doporučujeme koupi předem!

A kdo že je náš partner CANNA?

CANNA je původem nizozemská společnost, která se specializuje na výrobu hnojiv a pěstebních substrátů pro pěstování vašich oblíbených rostlin v jakémkoli pěstebním systému. Od svého založení na počátku 90. let jsou všechny výrobky před uvedením na trh nejprve vědecky testovány. Filozofii společnosti CANNA charakterizuje vášeň, láska k rostlinám a pomoc pěstitelům při dosahování co nejoptimálnějších výsledků.

Již před založením společnosti se dva zakladatelé věnovali vědeckému průkopnictví s rostlinami. Nespokojeni s tehdejším sortimentem hnojiv vyvinuli výživu, která se rychle stala úspěšnou. První uživatelé, kteří výrobek vyzkoušeli, si všimli, že se kvalita plodin výrazně zlepšila. Výsledky byly natolik vynikající, že krátce poté byla do výroby zavedena prvorozená dvojčata společnosti CANNA: CANNA Vega a CANNA Flores (dnes známá jako řada SUBSTRA). To znamenalo začátek podnikání, které mělo během několika málo let vyvinout ty nejinovativnější a nejspolehlivější produkty.

Týmový duch a láska k rostlinám jsou jen některá klíčová slova, která charakterizují obchodní filozofii společnosti CANNA. Celý výrobní proces drží ve vlastních rukou. Od vývoje, výzkumu, přes marketing a prodej až po jedinečnou výrobní linku šetrnou k životnímu prostředí.

Produkty i přístup naprostá špička. 🙂